Kuki teraz ZDARMA. Nech je doma vždy dobre.


Milý človeče,

máme pre teba skvelý televízny darček na spríjemnenie týchto komplikovaných dní. Situácia nie je pre nikoho jednoduchá, a tak sme sa rozhodli ti ju maximálne spríjemniť! Darček od nás dostanú nielen dospelí, ale i všetci školopovinní. Čo pre teba máme?

Televízia Kuki teraz pre teba úplne ZDARMA.

Aktivuj si televíziu Kuki na mesiac ZDARMA, bez viazanosti a akýchkoľvek záväzkov. Vyplň kontaktný formulár na www.cns-net.sk. Uveď svoje meno a priezvisko, email a do predmetu napíš KUKI ZDARMA. Do správy nám prosím napíš svoj telefonický kontakt. Alebo nám jednoducho napíš email na mamzaujem@kukitv.sk a my Ti obratom zašleme prihlasovacie údaje. Je to úplne jednoduché.

Desiatky seriálov pre deti zdarma

Myslíme tiež na všetkých malých a školopovinných divákov, ktorí musia trčať doma. Preto úplne zadarmo sprístupňujeme viac než 50 detských seriálov, ktoré sú bežne dostupné iba v rámci vylepšenia Naviac seriály. Všetky ich nájdeš priamo v sekcii seriály vo svojej Kuki, a to na popredných pozíciách, kde sú označené ako darček. Stačí mať televízny kanál, na ktorom sa kanál vysiela, a hneď môžeš deťom pustiť napríklad seriál Krtko, Rybičky Flip a Flap, Medzi nami zvieratkami či Rozprávanie o víle Amálke.

Naviac dva filmové TV kanály

Do kina a divadla teraz nemôžeme a o to viac času trávime doma. Preto ti v tvojej telke Kuki dáme na mesiac úplne zdarma dva prémiové filmové televízne kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Zaručene ti dokážu skrátiť dlhé chvíle a ty si tak môžeš s rodinou urobiť napríklad filmový večer. Oba kanály nájdeš už teraz vo svojej Kuki.

Či už tráviš čas doma dobrovoľne alebo z donútenia, veríme, že naša telka Kuki ho spríjemní tebe i celej tvojej rodine!

 

Prajeme príjemnú zábavu

tím CNS a Kuki