Desiatky detských seriálov zadarmo!


Rovnako ako tebe je aj nám ľúto, že v nasledujúcich dňoch bude väčšina z nás tráviť veľa času doma a minimum medzi ľuďmi. Aktuálna situácia sa dotkne aj našich detí a preto sme im v Kuki zdarma sprístupnili viac než 50 detských seriálov.

Na malých divákov čakajú desiatky seriálov, viac než 3000 seriálových epizód a stovky hodín zábavy. Tento obsah je bežne dostupný iba v rámci plateného vylepšenia Naviac seriály, ale aby sa deti v ťažkých časoch nenudili, dávame im túto porciu zábavy až do 15. novembra 2020 zdarma.

Všetky epizódy nájdeš po zapnutí Kuki v sekcii Seriály, kde sú označené ako darček. Potrebuješ mať k tomu iba sprístupnený kanál, z ktorého je nahrávka vytvorená.

Na čo sa tešiť?
Medzi darčekovými seriálmi si nájde to svoje aj náročný detský divák. Vo výbere nechýbajú súčasné hity Labková patrola, Ruby z dúhy či Arthur a Minimojovia, ale ani klasiky ako Káčerovo, Na vlásku či Bob staviteľ.

Zo staršej tvorby potešia seriály Pat a Mat, Macko Uško i Rozprávanie o víle Amálke. Možno tieto príbehy zlákajú aj teba, dospelák!

Využi detský vzhľad
Pri spustení seriálov nezabudni, že nová verzia Kuki ti umožní prepnúť si telku do detského vzhľadu. Ten je prispôsobený malým divákom a prehráva iba programy vhodné pre deti (rozprávky, animované snímky, večerníčky). Ak si túto novinku ešte neskúsil, tak hurá do toho! Viac informácií nájdeš tu.

Ostáva nám už len popriať dobrú zábavu! Veríme, že deťom i tebe urobí darček radosť, a že si ho maximálne užijete.

Prajeme veľa zdravia, spoločne to zvládneme!